Goto down
Neofaust
Neofaust
Admin
Poèet pøíspìvkù : 27
http://thetruthpill.forumotion.eu

"Dogs Evil" Empty "Dogs Evil"

za Tue Sep 10, 2019 10:10 am
Občas přemýšlím, co přesně má Pes ("Princ" ze ShitGame) v té jeho narcisistické makovici porouchaný? Ty symptomy co vykazuje sedí na hodně poruch, nicméně osobně si myslím že to bude nejspíš narcisistická porucha osobnosti možná říznutá aspergerem. Jakožto člověk doopravdy mající aspergera v něm vidím něco, co mi ukazuje spíš na toho narcise - on je control freak, kterej si honí péro nad tím, když může všem kolem poroučet a připadat si tak jako nejdůležítější člověk ze všech. My (aspergeři) to máme spíš tak, že chceme aby se ostatní hlavně odjebali do prdele a dali nám pokoj s tím, že leader pozici zabereme pouze v případě, že je třeba. Nicméně jinak jsou tam podobnosti s aspergerem:

1) Egoismus a preokupace sebou (aspergeři bývají taky solidní kokoti, ale ego masturbace pro ně není definitivní  životní cíl jak pro narcisty)
2) Špatná schopnost empatie (aspergeři ji cítí, jen moc neví jak ji zakomponovat/projevit, narcisové ji necítí)
3) Manipulace ostatních (aspergeři to nedělají primárně za účelem zisku/ego fuelu ale protože prostě lidem chceme dát novou perspektivu/takovou, aby nás nechali na pokoji a odjebali se prdele, narcisové to dělajá právě kvůli tomu ego fuelu/zisku)
4) Problémy s porozuměním komunikačních pravidel (u aspergerů je to tak že hodně těch pravidel je pro vás prostě debilních/nestíháte je všechny noticnout a přizpůsobovat se jim, i proto "měnit svoje chování z venku" prostě není Da Wae pro aspergery, narcisové na druhou stranu sledujou tyhlety pravidla, učí se jak je využít a manipulovat podle nich ostatní - a psovy články nejsou nic jinýho než jak ostatní manipulovat skrze přesně tuhle logiku)

Je toho víc, tbh vycházím jednak z toho co vím z populárně naučných článků (takže můžu být full of shit) a taky třeba z tohohle videa:

https://www.youtube.com/watch?v=IOc3aL0wBi8

Jsou tu nějak domrdaný hypertexty takže fak it, kdyžtak to pak upravím - luxus, kterej na psově Orwelovskym fóru není lidem dopřáván, protože dementek je control freak.

Anyway, sedí mi to spíš na toho narcise, protože ego masturbace a neschopnost pochopit proč je vlastně neuvěřitelnej píčus, co lidem in long-term dost ubližuje (vdžycky si to ohne tak, aby z toho vyšel jako mesiáš co chce jen ostatním pomáhat) jsou traits sedící spíš sem. Takže ono je možný  že on ani nemá schopnost si uvědomit svůj kokotismus.

Co myslíte vy?

Naposledy upravil Neofaust dne Mon Dec 16, 2019 5:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Neofaust
Neofaust
Admin
Poèet pøíspìvkù : 27
http://thetruthpill.forumotion.eu

"Dogs Evil" Empty "Sucking His Dick Like It's a Lollipop"

za Tue Sep 10, 2019 9:21 pm
Stejně jsem pořád shaken z toho jak mu moje disociativní identita kouřila péro, fakt jsem si myslel (resp spíš Antihero), že je to nějakej halfgod, dokud to můj mozek nezačalo úplně rozjebávat a pak jsem uslyšel co za lempla to ve skutečnosti je.

Jak jste se cítili vy, když jste se probrali ze "snu o Vlčkovi?"
Povolení tohoto fóra: