The White Pill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Shrek
Shrek
Poèet pøíspìvkù : 17

Nový pohľad Empty Nový pohľad

za Mon Sep 16, 2019 6:57 pm
Tinder môže niekedy prekvapiť.
Cez Tinder si píšem náhodne s viacerými ženami stále mám zhody ale nič z toho. Náhodou som si začal písať s jednou ženou z Popradu.
Videla že som v pohode a chápavý tak sme začali riešiť stretnutie. Malo to byť tak že ja prídem za ňou. Ale ona povedala že by rada prišla, tak prišla za mnou túto sobotu !  Cestovala za mnou 280 km ! Je to rozvedená podnikateľka, má 33 rokov a 2 deti, tak si chcela prevetrať hlavu, možno aj niečo iné  Very Happy
Prišla a šli sme si pozrieť Smolenický zámok. Prešli sme sa a potom som rozbalil deku, ľahli sme si na trávu a rozprávali sa ! Aké jednoduché !
Povedala že ešte nič také nezažila.  Potom sme šli do reštaurácie sa najesť.
Tak sme šli ku mne. Nafúkali sme posteľ a dali sa do pozerania hororu.  Ako to pokračovalo netreba rozvádzať, pomilovali sme sa 8-)
Na druhý deň ráno sa pobalila a o 10 šla domov do Popradu. Brala to ako jednorázovku. Povedal som jej však viac ako ženám bežne hovorím o sebe.
Ona mi na to povedala len že nemám sa snažiť byť nasilu lepší ako ostatní a stačí byť sám sebou.
A nech odhodím tú masku ktorú nosím (drsný nedostupný chlap), ktorou odháňam zo svojho života ľudí.
Tento víkend s ňou mi dal viac ako len sex. Dal mi aj iný pohľad na svet.
Hawk
Hawk
Admin
Poèet pøíspìvkù : 3

Nový pohľad Empty Re: Nový pohľad

za Mon Sep 16, 2019 7:00 pm
Už to začínáš chápat?
Shrek
Shrek

za Mon Sep 16, 2019 9:59 pm
Ako to myslíš @Hawk ? Myslím že áno...
Shrek
Shrek

za Fri Oct 04, 2019 10:30 am
Kongruencia- ako ju vnímate a ako ju zlepšiť?
Je to súlad slov a činov. Ja by som chcel vedieť ako to vnímate vy a ako sa dá zlepšiť? Mám problém ktorý majú možno aj iní, preto sa chcem poradiť. Možno práve kvôli nedostatku kongruencie si o mne ženy vymýšľajú rôzne zákerné klamstvá. Že som: Neúprimný, negatívny, nebezpečný, arogantný, opitý, málo inteligentný a iné. Pritom tí ktorí ma poznajú vedia že to tak nieje. Možno je to tým ako sa prezentujem. Samozrejme nie všetky ženy majú taký názor a nejaké zbalím. Dramaticky mi to ale zužuje okruh potenciálnych partneriek. Vaše skúsenosti a názory čo sa s tým dá robiť?
Bartzabel
Bartzabel
Admin
Poèet pøíspìvkù : 11

za Fri Oct 04, 2019 10:47 am
@Shrek

Když dostatečně věříš sám sobě, tak tě žádný tyhle rádoby pomluvy nerozhodí a je to spíš pak jen prdel.
Abys věřil sám sobě, musíš si uvědomit několik věcí :

- Mít jistou formu seberespektu, vědět co je pro tebe dobré a zlé, tímpádem se vyhnout některým sebedestruktivním věcem, který tě nakopnou do prdele (třeba chlast a tak)
- Důstojnost, máš nějaký vlastní kodex hodnot a pravidel kterými se řídíš.
- Znáš svou osobní hodnotu, víš co tě dělá jedinečným a vylepšuješ svoje přednosti.
- Cíl , za kterým si jdeš a naplńuje tě

za Fri Oct 04, 2019 10:53 am
S tým čo píšeš mám niekdy problém.
Rozoznať čo je dobre a čo je zlé.
Beriem tabletky na spanie. Mám v noci zle sny. Túto noc som skákal zo schodov. Minule som bol bezdomovec.
Bartzabel
Bartzabel
Admin
Poèet pøíspìvkù : 11

za Fri Oct 04, 2019 11:07 am
Nejsem doktor, ale možná bude lepší to s ním probrat, ty tabletky bych postupně vysadil, čím později to uděláš, tím víc si na ně tělo zvykne.

Něco co můžeš sám udělat pro lepší spánek :

-Spát v absolutní temnotě, abys měl v pokoji temno jako v jeskyni.
-Jít spát ve stejný čas.
-Zařadit si do jídelníčku jídla, která jsou bohatá na melatonin.
-Nějak se vypořádat se stresem, nevím v jakým rozpoložení jsi teď
.

Zkusil bych možná vyměnit kávu za čaj, osobně mi před spaním pomůže si dát heřmánkový nebo meduňkový čaj a teplá sprcha.
Snad jsem tu napsal aspoň něco užitečného, z toho co jsem se dozveděl Very Happy

za Fri Oct 04, 2019 11:19 am
Sú to dobre rady. Doktor povedal že keď nebudem tak v strese a budem v pohode vtedy môžme postupne začať vysadzovať.
Shrek
Shrek

Nový pohľad Empty Ďakujem

za Mon Oct 07, 2019 11:29 pm
Dnes som zažil spirituálny zážitok. Rande s holkou cez badoo, dohodnuté dnes a píšeme si odvčera.  Stretli sme sa, kúpil som pre nás energeťáky a šli sme sa prejsť. Už po pár minútach som cítil neskutočnú chémiu a porozumienie medzi nami. Povedal som jej rôzne zážitky aké som iným babám nepovedal.  Dotyky boli len na ruky, keď som ju hladil po hlave na to ešte nebola pripravená. Odprevadil som ju po jednu križovatku. Keď sme tam stáli zmienil som sa o tom že som kedysi písal básničky.  Chcela aby som ju vymyslel.  Zarazilo ma to, ale do minúty som vymyslel krátku 4 veršovú básničku o nej ! Bola z toho unesená ! Viackrát mi ďakovala a ja som nevedel čo mám povedať.  Čo je dobré povedať keď vám žena takto od srdca ďakuje ?  Rozlúčili sme sa a myslím že sa ešte uvidíme  Smile
Great X
Great X
Admin
Poèet pøíspìvkù : 19

za Tue Oct 08, 2019 3:57 pm
Shrek napsal:Mám v noci zle sny. Túto noc som skákal zo schodov. Minule som bol bezdomovec.

Tohle je zajímavé. Schody totiž obvykle symbolizují progres, společenské postavení, nebo postup. Jestliže se ti zdá o tom, že z nich padáš, nemůže to mít souvislost s tím, že v reálném životě ztrácíš postavení, anebo že jsi v něčem na ústupu?
Bezdomovectví se zase váže s pocitem bezmoci nebo ohrožení. Případně taky se strachem ze ztráty něčeho nebo někoho.

Je možné, že máš s něčím takovým právě potíže?
Shrek
Shrek

za Tue Oct 08, 2019 9:26 pm
Great X napsal:
Shrek napsal:Mám v noci zle sny. Túto noc som skákal zo schodov. Minule som bol bezdomovec.

Tohle je zajímavé. Schody totiž obvykle symbolizují progres, společenské postavení, nebo postup. Jestliže se ti zdá o tom, že z nich padáš, nemůže to mít souvislost s tím, že v reálném životě ztrácíš postavení, anebo že jsi v něčem na ústupu?
Bezdomovectví se zase váže s pocitem bezmoci nebo ohrožení. Případně taky se strachem ze ztráty něčeho nebo někoho.

Je možné, že máš s něčím takovým právě potíže?

Na to by som sa musel pozrieť hlbšie. Každopádne je to vedľajší účinok liekov ktoré užívam. Tritico a Atarax.
Shrek
Shrek

Nový pohľad Empty Toastmasters Drive víkend !

za Tue Nov 19, 2019 11:27 pm
Uplynulý víkend som sa  zúčastnil Drive víkendu ktoré organizovalo Toastmasters na Slovensku. Udialo sa toho veľa a prinášam highlighty a najdôležitejšie uvedomenia:

1.  Bol som nervózny ako ma tam príjmu. Polovicu ľudí som nepoznal. Mal som tam Masterclass. Znamená to že v sobotu som mal 1. reč, dostal som odporúčania a do druhého dňa na nich zapracoval. 2. reč bola ešte lepšia ! Mám video. Na vyžiadanie pošlem súkromne. Na mnohých som pôsobil agresívne, po tejto reči však zmenili názor. Pýtal som sa prečo si myslela tá osoba že som agresívny. Vraj mám také vystupovanie a mám sa viac usmievať !

2. Náhodou tam prišla aj holka ktorú som videl len na fotke že moderovala súťaž. Keď som ju videl zbadal, zaľúbil som sa na 1.  pohľad I love you   Mal som z nej neskutočnú trému. Keď sme sa zoznámili a rozprávali súkromne tak nie. Ale pri rôznych aktivitách bolo pre mňa neskutočne náročné sa jej pozerať do očí. Zapisovala poznámky, to čo mi odporúčali zlepšiť ľudia z mojej reči. Prišiel som za ňou a povedal jej že krásne píše.  Povedala že je to len pero a ja som ním napísal jej meno na ten papier.  Na druhý deň po mojej reči mi dala poznámky  povedal som jej podpíš sa teraz ty ! Napísala: "Veľa úspechov, Danka I love you  "  Áno aj srdiečko tam bolo. Hneď potom však rýchlo odišla. A vtedy som prišiel na to že ako ja mám trému ja, môže mať aj ona !  Keď sme sa lúčili  pri odchode silno ma objala a povedala že nech používam jej poznámky.  Ja som nemal čo povedať tak som bol len ticho a usmieval sa.  Čo je háčik ? Je vydatá a má dieťa Exclamation Exclamation Exclamation   Zanedlho bude mať 34 rokov, teda je takmer o 6 rokov staršia. Zaujímavé že keď som si prezeral jej fotky, páči sa mi najviac tak ako je teraz. Keď mala o 10 rokov menej, by ma nezaujala vôbec. Prečo ma zaujímajú staršie ženy väčšinou vydaté s dieťatom ? Dozvieme sa v 3. bode.

3.  Mali sme workshop o tom čo si môžeš splnit v Toastmasters a ako správne nájsť potreby. Viedol ho najväčší Guru Toastamsters na Slovensku A.M. Ukázal tam Maslowovu pyramídu.  Hovoril o tom že ľudia svoje skutočné potreby často napĺňajú nesprávnou potrebou.  Ako nádoba keď je deravá, môžeš do nej liať vodu a stále bude prázdna.  Uviedol príklad na tom ako muži si hľadajú partnerku preto aby sa sňou mohli ukázať na ulici, Pritom si s ňou vôbec nerozumejú ! Túžia po uznaní no nemajú naplnené iné potreby ! Preto treba spoznať skutočné svoje potreby , teda viac spoznať sám seba. Zhodou okolností k tomu jeho tehotná žena poznamenala že včera chcela aby jej natrel brucho olejom a on povedal že nie, nechce sa mu.  Ocenila že je stabilný vo svojich rozhodnutiach a činoch. Neviem či týpek počul o pickupe, ale toto bol úžasný príklad !  
Prišlo moje ďalšie uvedomenie. Možno preto ma priťahujú staršie ženy lebo pri nich cítim že moja potreba bezpečia je uspokojená, čo pri mladej babe necítim !
Great X
Great X
Admin
Poèet pøíspìvkù : 19

za Wed Nov 20, 2019 3:15 pm
Shrek napsal:cítim že moja potreba bezpečia je uspokojená
A co tě vlastně ohrožuje, když máš tu potřebu bezpečí?
Shrek
Shrek

za Wed Nov 20, 2019 11:03 pm
Strach zo zlých ľudí. Preto tá agresívna maska
Shrek
Shrek

Nový pohľad Empty Rastieme bolesťou !

za Thu Nov 21, 2019 11:21 pm
Bolesť je nepríjemná, avšak užitočná vec. Pomáha nám prekonávať prekážky. Horšia ako fyzická je tá psychická. Teraz vám poviem ktoré dve ženy mi za  obdobie posledného roka spôsobili najviac bolesti.

1. Jarka - kolegyňa z práce, avšak iného oddelenia. 35 rokov, vydatá 1 dieťa. Vysoká, tmavé vlasy a veľké oči.  Pre mňa najkrajšia žena a ja som sa do nej zaľúbil na prvý pohľad. I love you  (No možno ju už Danka prekonala). Zoznámil som sa s nou a vyštartoval po nej. Bohužiaľ nešlo mi to dobre a nevyšlo to.  Nikdy som jej nepovedal priamo ako sami páči avšak podľa mňa to zistila z toho ako som sa na ňu stále pozeral.  Raz sa mi dokonca v práci skoro pustili slzy z toho ako ju nemôžem mať ! Pozrel som sa na svojich kolegov a povedal že ich nemôžem sklamať ! Veľmi mi pomohlo  že nás presťahovali z prízemia na 1. pochodie a už som ju nevidel tak často. Ukľudnil som sa.  Avšak teraz sa situácia otočila. Viackrát sa mi prihovorila ona keď sme sa stretli. Dlho mi to vŕtalo hlavou. Prečo sa prihovára a pozerá po mne keď nemá záujem ?  Ona si chce len dvíhať EGO! Jej nechýbam ja, jej chýba môj obdiv.   Zrejme ju podpichnem že ja som už hore a tu po nej nemá kto pokukovať, určite jej to chýba. A keď budem raz odchádzať z firmy jej poviem len jedno :" Ďakujem Jarka, vďaka tebe som sa naučil veľa o ženách."

2. Lucia - známa z fitka, 31 rokov slobodná bez detí.  Takisto pekná a zaujímavá baba, tmavší typ. Našla si ma na instagrame a šla po mne. Ja som si to kazil sám a dávala mi všetky moje chyby tvrdo pocítiť, priam až kruto. Po 2 mesiacoch písania povedala že: "Ja davam na svoje pocity a intuiciu a preto sme sa asi este nestretli. Lebo tam je nieco kvoli comu sa drzim radsej bokom "   Je to desný pocit keď na začiatku vás chcela opichať a teraz povie toto ! No

V posilňovni sa hovorí že keď to bolí, rastie to.  Veľa ľudí bolo na mňa zlých, aj ešte bude.Všetko to zlo nás učí rásť, avšak iba ak ho správne spracujeme a poučíme sa z toho.
Shrek
Shrek

Nový pohľad Empty Praha

za Sun Nov 24, 2019 10:45 pm
V sobotu ráno som sa vybral na výlet do Prahy. Cieľom výletu bola prednáška System hry a stretnúť parťákov.
Ráno 4:12 mi išiel vlak z Trnavy do Bratislavy a tak 5 45 do Prahy.  Keď som si sadol do kupé prišlo príjemné prekvapenie.  Prisadli si ku mne 3 krásne Milfky ! Very Happy  Začal som sa s nimi baviť, a tá čo sedela oproti mne si na mňa vyložila nohy, vyzula čižmy a ja som jej masíroval chodidlá ! I love you  Vyzerala tak na 35 rokov.... Má však dcéru v mojom veku a zistil som že má 50 ale je luxusná. Vymenili sme si kontakty a zavolám ju von Twisted Evil

Po príchode do Prahy som cestoval metrom na Andel. Cestou von z metra som videl nádhernú holku. Hnedé vlasy aj pokožka, modré oči, štíhla, presne môj typ.  Vonku ju zastavujem a oslovujem: "Ahoj, videl som ťa na eskalátore. Si veľmi krásna. Ja som Ivan.  Reakcia bola veľmi pozitívna, zoznámili sme sa a šli smerom do obchodného centra.  Bavíme sa, pýtam sa aké športy robí a ja jej poviem si ako taký prútik(proutek) !  Odhadnem že je sangvinik a súhlasí že mám pravdu.  Ide nakupovať a chce sa rozlúčiť. Poviem tak sa môžme vidiet nabudúce. Hovorí že zajtra odchádza z Prahy a že má priateľa. Videl som že to myslí vážne a nieje to test. Tak som sa spýtal: "Keby si bola nezadaná zaujal by som ťa ako muž ?" Ona povie: "Si milý, hodný a máš odhad na lidi, keby som nemala priatela šla by som na kafé"  Síce som neuspel ale dostal výbornú spätnú vúzbu aj to ma potešilo a utvrdilo v tom že treba v tom pokračovať a zlepšovať sa !   Potom sa stretávam s kamarátmi a ideme na prednášku.

Prednášku som síce videl už v Bratislave ale aj tak bola super a nabitá informáciami ! Nakoniec keď bolo kolo otázok som sa pruhlásil že sa chcem podeliť o myšlienku. Hovoril som  o tom prečo niekto dostane via šancí a niekto menej. "Musíš ukázať že si šance hoden !"

Po prednáške  sa idem s kamarátom najesť a rozoberáme DIGIGAME a moje konverzácie.  Naučil som sa 6 hlavných vecí:
1. Keď píšeš rozmýšľaj nad menej tým, čo chceš povedať ale skôr že to čo píšeš ako vypovedá o tebe.
2.Provokuj babu jemným sexuálnym podtónom.
3. Reaguj na to čo píše - ukážeš jej že ju počúvaš.
4.  Zveličuj a preháňaj v rámci srandy  - uvidíš aký má záujem
5.  Prechádzaj z jednej témy na druhú plynulejšie.
6 Ak ju podpichneš niečím tak to druhou správou nevyvracaj. Príklad: 1Chápem chceš si polroka písať ! Very Happy  2. Chápem treba sa ešte spoznať.  - Takto nie.  

Šiel som si na hostel odpočinúť a tak som šiel s kamošmi na CLUBGAME.
Najprv sme pozreli Moon. Tam to bolo slabšie potom sme šli do Vagónu.  Kamoš sa odpojil a tam som stretol dalších kamošov a sme debatovali.  Začala sa tam usmievať na mňa jedna holka. Prídem za ňou. "Ahoj vyzeráš smutne." Ona že nie a začíname sa baviť. Bola super zábava. Ostal som tam s ňou aj keď kamoši odišli. Dokonca sme si spravili aj fotku.  Vymenili sme si instagram.  Potom sa mi venovala menej tak som odišiel.   Keď som vychádzal z vagónu som stretol dalšie 2 holky. S jednou som si dal hru kto sa vydrží dlhšie pozerať do očí.  Prehrala tak som jej povedal: "Zato mi musíš dať pusu!" Ona mi tú pusu skutočne dala!  Potom som šiel s nimi nazad do podniku. Bavili sme sa a provokovali, spravili sme si dokonca  fotku a vymenili číslo.  Potom to akosi ustávalo a nevidel som zaáujem z jej strany tak som odišiel s tým že sa možno ešte uvidíme.  Potom som sa šiel najesť a domov. Písal som im ale  neozvali sa.  A dnes tá prvá holka píše že škoda že som odišiel zábava skončila !  Takto dopadla moja clubgame v Prahe. Chceli ma 2 holky a šiel som  domov sám Very Happy

Na druhý deň cestujem vlakom domov.  Vo vlaku znova vidím krásnu kočku. Zachvílu sme mali vystupovať tak som si povedal že ju dobehnem keď vystúpime. Hľadal som ju a bežal na autobusovú zastávku.  Zisťujem že to nieje tá z vlaku ale iná ! Laughing  Trocha trapas ale ustál som to. Dal som je 20 centov na lístok. Vymenili sme pár viet a šile jej autobus. Tak sme si povedali naše fb a rozlúčili sa.  Ona mi napísala prvá !

Moje cieľe:
1. Zlepšiť DIGIGAME aby som mal čo najviac rande.
2. Zlepšiť 1. rande aby som sa posunul  bližšie k sexu.
3: Mám veľký potenciál na Clubgame. Chcem sa v tom naučiť chodiť.
Shrek
Shrek

Nový pohľad Empty Progres po návrate z Prahy - prvé zmeny

za Sun Dec 01, 2019 9:23 pm
Odkedy som bol v Prahe, uplynul týždeň a udialo sa mnoho. 3 rande, 1 zrušené/presunuté rande, 1 krát sex, 1 krát skorosex.  Bol to zaujímavý týždeň !

Streda - Rande cez Tinder na hranici.
Písal som si s jednou holkou cez Tinder. Pochádzala z Uherského Brodu. Dohovorili sme si rande na hranici Slovenska a Česka. Šiel som tam 100 kilometrov ! Vopred ma upovedomila o tom že má krámy, ale aj tak som si veril že to dám. Stretli sme sa, rozprávavali sa v aute potom sa prešli, a zase sadli do auta na zadné sedadlo. Hovorila že dnes nič nebude, že sa hanbí a má krámy. Jednoducho klasické testy. Ja som tým prehcádzal, začali sme sa bozkávať a keď už som bol na prsiach som vedel že to dám.  Presvedčil som ju dokonca nech si vyberie tampón !  Nasadil som gumu, nechcela si na mňa sadnúť tak som na ňu vyliezol ale v tejto polohe mi nechcel stáť tak zo sexu nič nebolo. Obaja sme sa cítili blbo, ale holka sa ešte chce vidieť a nabudúce určite pôjdeme na lepšie miesto kde budeme mať viac kľudu a miesta.

Piatok - stíham vybaviť všetko !
1. rande s Ďalšou holkou cez Tinder. Prešli sme sa po Bratislave a boli sme sa najesť. Čakala že jej dám pusu na konci ale nedal som jej ju. Bolo vidieť na nej že ma chce. Ja ju až tak nechcem, možno len na sex. Preto som sa jej odvtedy neozval. Potom som šiel nazad do Trnavy. Nachystal som sa na ďalšie rande.
2. rande prišla ku mne holka s ktorou sa poznám  tiež cez nejakú zoznamku asi badoo.  Klasika pustili sme si film začali sa bozkávať a šli sme na to. A v  tom prišla na mňa neskutočná  úzkosť ! Obával som sa že sa mi znova nepostaví ! Tak som sa postavil otvoril si červené víno, napil sa a dal niečo na povzbudenie ! Naštastie som sa z toho doslova "vylízal" a potom už stál. Bol to výborný sex pre mňa aj pre holku. Okolo 11 odišla a ja som zaspal po ťažkom týždni únavou.  Dokonca písala že jej rodičia sa čudovali prečo má takú dobrú náladu !  

Sobota - holka ktorú som oslovil minule na stanici v Bratislave mi zrušila rande ktoré sme mali mať v Nitre. Vraj sa musela starať o dieťa jej sestry.  Chvíľu som ju nechal tak. Potom dobudoval príťažlivosť a spojenie. Máme ísť von v stredu, Napísala že sa ešte odhodneme tak som zvedavý.  Vidím že má záujem, ale píše trocha zvláštne.

Hodnotenie

Pozitíva:
1. Zlepšená digi priniesla viac rande. Treba na tom makať a bude to ešte lepšie !
2.  Mal som sex po cca 2 mesiach s novou holkou a hneď na prvom rande !

Čo treba zlepšiť:
1. Empatiu a plynulejší postup pri zvádzaní - aby bol holka menej nervózna.
2. Čo je hlavné musim riešiť moje úzkosti a únavu.  Aby som nemusel používať rôzne stimulanty, či už v bežnom živote alebo sexe.
Shrek
Shrek

za Thu Jan 23, 2020 10:39 pm
https://silavedomia.sk/5-zvykov-zatrpknutych-ludi-sa-mozete-vyhnut/

Dnes 2 dôležité uvedomenia:
1. Zatrpknutosť  - Sedel som v práci a vírili mi hlavou negatívne myšlienky hlavne o ženách. A vtedy ma napadlo či to nieje zatrpknutosť.  Vyhľadal som to v google a prečítal si tento článok. A v niektorých bodoch som sa našiel hlavne 3. bod prechovávanie odporu a 4. bod získavanie pozornosti.  Pramení to z toho že žom si  pamätal hlavne tie zlé zážitky so ženami a tie dobré nie.   Spomínal som si na tie zlé zážitky a hromadili sa.  Potom som začal streetovať a projekt Streetgame.cz mi dával veľké očakávania od streetu. Moje očakávania boli príliš veľké až nerealistické vzhľadom na moju štartovaciu čiaru.  Moje úspechy nezodpovedali očakávaniam. A to prehlbovalo flustráciu a očakávania. Až do zatrpknutosti. Keď som si to dnes uvedomil aký mám problém hneď som sa cítil lepšie a spadol mi kameň zo srdca ! Začal som byť pozitívnejší a hneď to bolo cítiť !

2. Nice Guy syndróm - dnes som bol vo fitku a jedna kočka hľadala penu na činku na plecia.  Ja som jej to začal  podávať... a podal jej kamoš inú a ona že to práve hľadala !  Nejde o to ktorú penu hľadala ale :
SNAHA SA ZAVĎAČIŤ ! Tým že som jej to chcel podať aj keď ma o to neprosila.  Bol som vychovávaný tak aby som sa zavďačil všetkým a teraz sa to prejavuje a pri ženách to nefunguje.

Dnešný deň bol skutočne veľmi poučný a dal mi veľa. A čo hovoríte na to vy ? Vaše názory a postrehy ?
Shrek
Shrek

Nový pohľad Empty Latino ples

za Sun Feb 23, 2020 11:24 pm
Sobota 22.2 :   Bol som na latino plese. Prvýkrát na takejto akcii.   Spoznal som nových ľudí, ale čakal som od toho viac.  
Dokonca na začiatku som mal malý incident s kamoškinou kamoškou keď som ju volal do tanca a ona že nie že možno neskôr. Ja som povedal že možno neskôr nebudem mať záujem ja a celý večer sme sa nerozprávali.  Potom som sa na messengeri o tom hádal s ďalšími členmi našej komunity čo mi znechutilo tento inak pekn večer.

Nedeľa 23.2:
Dnes som si napravil chuť. Najprv tréning tlakov kde po zranení šli pekné váhy 90x5, 100x5, 110x5, 120x5, 130x5, posledný s malou dopomocou ale super !
Potom som sa vybral do Bratislavy kde som mal 2 rande !!!
1. rande v auparku. Holka z východu slovenska, vzdelaná účtovníčka milujúca turistiku. Sedeli sme sa káve a rozprávali sa.  Zameral som sa hlavne na prítomný okamih aby som ju vnímal, pochopil, a budoval spojenie. Samozrejme som tam dával aj nejaké podpichovanie, udičky, jemne erotcké témy, či dotyky nech to neskĺzne do friend zone. Keď sme sa lúčili povedala že sa jej veľmi páčilo.
2 rande v čajovni pod zemou.  Iná holka, o niečo mladšia maďarka, zdravotná sestra. Tu bol scenár podobný, lenže sme mali čaj. Spojenie som také necítil, ale bolo tu viac dotykov a ona ma sama dokonca pobozkala ! Potom sme sa prešli po meste a na konci ma tiež sama pobozkala !

Obe stretnutia hodnotím výborne,  uvidíme aké bude pokračovanie.   Zaujímavé je, ako sa mi menia nálady. Niekedy mám útočnú náladu. Inokedy som príjemný vnímavý spoločník.
Musím to viac skúmať aspoznávať prečo je to tak.
Shrek
Shrek

Nový pohľad Empty Prispôsob hru a pracuj na sebe !

za Mon Feb 24, 2020 8:39 pm
Pondelok 24.2 Dve nové uvedomenia.

1. Trnava, aj celkovo Slovensko je konzervatívnejšie ako Česko a hlavne Praha. Keď som v Prahe dal brutálne priame oslovenie - fungovalo to. Spravím to tu - pozerá na mňa ako by som spadol z Jahody.  Vyšlo mi z toho že treba na Slovensku oslovovať priamo, ale nie až tak silno ako u našich západných susedov.

2.  Všímam si svoje neprimerané reakcie. Dnes som bol v Bille a bolo tam veľa ľudí. Keď som videl mladú pokladníčku ako ide otvárať pokladňu tak som sa tam rozbehol a ľudí ktorí sa chceli zaradiť predo mňa som obehol a nechcene aj do niektorých drgol. Mal by som prestať riešiť či ma jeden alebo davja ľudia predbehnú nechcene, 2 minúty ma nezabijú.  Tieto neprimerané reakcie spôsobuje moja psychika a preto sa mi to kurví aj u žien. Tento rok plánujem na tom zamakať a navšíviť rôzne tréningy.  Dovtedy ako prvé akčné kroky, si môžem zapisovať svoje neprimerané reakcie a pozorovať ich.
Shrek
Shrek

Nový pohľad Empty Toastmasters - 71. stretnutie

za Tue Feb 25, 2020 11:54 pm
Utorok 25.2.
Dnes som sa v práci celkom držal, avšak poobede po výmene názorov s členmi komunity na mňa prišli negatívne myšlienky. Vraj mám špatnej mindset.
Takto som šiel na Toastmasters. Boli tam aj hostia a ako som šiel na záchod jedna holka ma dokonca oslovila, volala sa Zuzana.
Moja úloha bola: Moderátor Improvizácií. Vymyslel som tému plesová sezóna. Povedal som môj zážitok z minulého plesu ako som sa bavil s tou 43 ročnou kresťankou  že som pre ňu mladý.   A každý improvizátor mal hovoriť o inom plese a vymyslieť si aký zážitok tam zažil.  Bolo to veľmi vydarené. Vyhral ich chalan ktorý má veľmi vtipné prejavy - Marián.
Bol tu na návšteve jeden týpek ktor je v Toastmasters už 6 rokov a moderuje väčšie akcie a bola s ním vzdelávacia časť.
Po skončení stretnutia sme sa rozprávali viacerí a pýtali sa ho čo ako on robí.  Ja som sa ho spýtal ako sa vysporiadava s negatívnymi myšlienkami. Povedal že to pozoruje že aké myšlienky mu vyvolávajú negatívne emócie a tie emócie aké ďalšie myšlienky. A  myslí na pozitívne veci. Medituje, číta knihy atď. A keď si mal zlé myslenie 25 rokov za 2 roky ho kompletne nezmeníš ale chce to čas.

Potom som sa bavil so Zuzanou, zaujímala sa o mňa, no potom sa chela baviť s niekým iným a mňa začali napadať hneď negatívne myšlienky že ma neznáša.
Keď sme už išli k autu povedal som Mariánovi že keby som mal jeho humor som najlepší balič na svete ! On zase povedal keby mal moju odvahu a a objemy.
Povedal som : Chlapci, ťažšie je trénovať mozog ako svaly.

Aké uvedomenie na záver ?  Každý máme svoje trápenia a nedostatky.  Mňa negatívne myšlienky napádajú a prenasledujú ako v piesni Daniela Landu - Stvúry.

Cieľom je nájsť si spôsob ako s nimi naložím.
1. Pozorovať ich
2. To že si to sem napíšem a porozprávam mi tiež pomáha.
3. Uvedomiť si že za koľko vecí som v živote vďačný a čo pozitívne sa mi deje - denník vďačnosti nielen večer ale všímať  si to aj cez deň.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: