The White Pill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Neofaust
Neofaust
Admin
Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 05. 08. 19
http://thetruthpill.forumotion.eu

Take The White Pill! Empty Take The White Pill!

za Tue Nov 12, 2019 12:54 pm
Tady stručtně shrnu význam všech článků, co jsou v sekci "Jak se vyléčit bílou pilulkou." Všechny hyperlinky budou tučnym písmem.

Nezjišťuj jak balit holky, hledej sám sebe. OR nedělej z holek smysl svojeho života.

Archetyp: Otcovská figura OR Nesnaž se samoúčelně chovat jako dominantní kokot, osatní tě musí chtít následovat. Jinak převrat.

Buďte k sobě upřímní OR Musíš se vidět takovej, jakej jseš, jinak nevíš co spravovat.

Zbavte se ega! OR přestaň potřebovat externí validaci.

(Ne)přitažlivost: Introspektivní zrcadlo OR Atraktivita je odrazem toho, jak moc jseš "vylevlenej," ne jak moc dobrou máš "hru."

Jak dozrát? OR Co PŘESNĚ v sobě spravit?

Hraj "hru" a ona si zahraje s tebou: Raději hledej sebe. OR Učit se uměle vzorce chování je loss-loss scenario.

Jestli máte nějaký nesrovnalosti, otázky, anything. Tak střílejte!
Great X
Great X
Admin
Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 20. 08. 19

Take The White Pill! Empty Re: Take The White Pill!

za Wed Nov 13, 2019 3:16 pm
Podle mě je cesta v tom mít v pořádku svůj život a na ty holky se fakt trochu vysrat. Nemít je prostě jako hlavní životní cíl, ale považovat za něj něco jiného. Člověk by si asi prostě měl jít za svým. Někdo chce třeba točit super filmy, jiný chce zase mít firmu, která bude jiným řešit nějaký problém. Další chce být třeba uznávaným odborníkem v nějakém oboru... Když si člověk půjde za svým, může se mu zvýšit společenské postavení, ostatní lidé si ho začnou vážit a tak. A to všechno je prostě mega magnet na ženský
Neofaust
Neofaust
Admin
Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 05. 08. 19
http://thetruthpill.forumotion.eu

Take The White Pill! Empty Extrinsic To Intrinsic

za Mon Nov 18, 2019 7:28 am
Jako, ono když projíždíš celej Red Pill a nejenom ShitGame, prostě jakejkoliv Red Pill shit, tak ti tam úplně svítí do xichtu ten paradox - že čím je neediness (dejme tomu snaha uspět u holek) nižší, tím je přitažlivost vyšší protože o to je chlapova osobnost autentičtější, neupravená nějakýma samoúčelnýma modelama chování.

To ti veškerou "Gejm" dělá long term prostě doomed, protože si můžeš milionkrát připomínat že nemáš být needy a tak, ale když pak jdeš hrát divadlo podle nějaké "hry" abys samoúčelně sbalil nějaký holky, tak needy jseš. Jen to má jinou podobu. A čím lepší jseš v "gejm," tím horší jseš vlastně v tom být "sám sebou" (to neznamená být kus hovna co dělá hovno, spíš svojí nejlepší možnou verzí).

Ono to může nějakou dobu fungovat na one night stands, ale jak se dostaneš do vztahu nebo máš víc milenek, cokoliv... The dynamite makes boom. Tohle prostě není cesta.

Ditch the shit and get real. Proto se tady ve White Pill snažíme NĚJAK provrtat k tomu jádru a najít opravdu efektivní způsob přemýšlení.

Ono totiž čím víc myslíš na to jestli u holky uspěješ (a gejm není o ničem jiným, nekontrolovat to je nigh impossible, už proto že člověk se ji vlastně učí aby u nich uspěl), tím větší failure to long term ne.

Proto GTO mindset vůbec nebude brát v potaz jestli uspěje nebo ne, je to styl přemýšlení kdy máš od tohohle kompletně klid a o to přitažlivější vlastně je. Neznamená to srát na holky kompletně, jak by to mohli někteří zjednodušeně interpretovat, ne.

Znamená to najít vnitřní motivaci pro svůj seberozvoj a jet podle ní prostě pro sebe samotnýho, ne kvůli nějaké externí validaci, including sex.
Sponsored content

Take The White Pill! Empty Re: Take The White Pill!

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru