The White Pill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Neofaust
Neofaust
Admin
Poèet pøíspìvkù : 27
http://thetruthpill.forumotion.eu

Proč vzniklo tohle fórum? Empty Proč vzniklo tohle fórum?

za Thu Aug 08, 2019 9:55 pm
Nechtělo se mi tohle psát, ale Bartzabel mě donutil, protože má svoje fórum rád fancy (tuším že Midnite se taky přidá) a idk wat, on je hlavní admin fóra, já si jedu svůj šit na stránkách. A všichni tu tak nějak pečeme společně a za sebe najednou, tak proč já ffs? Ale ok.

Tohle fórum vzniklo víceméně jako svobodná platforma pro lidi, co se zajímají o osobní rozvoj, pick up nebo jinačí související věci. Náš skromný ušmudlaný projekt slouží jako amatérská snaha (ale teda kde máme přístup k legit zdrojům, tak je najebeme) nám i těmto lidem ukázat směr, cestu, která nebude plná fakt na hovno vedlejších účinků (jako pick up).

Náš cíl není "naučit vás jak sbalit X holek" nebo "Stát se elitním kurevníkem," nejsme pick up komunita, i když tu o něm budeme taky psát. Hledáme nejhlubší podstatu problematiky a řešíme to od ní, vy si tu můžete vylívat srdíčka, brečet o pomoc nebo honit do křížku.

Anyway, to je pro nás spíš - jestli se nám z toho stane sekta, totalita nebo to začneme dělat pro fuel ega, tak nás klidně svrhněte. Ono se to pak stane stejně časem samo, takže chill.

Stay curious!
Povolení tohoto fóra: