The White Pill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Neofaust
Neofaust
Admin
Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 05. 08. 19
http://thetruthpill.forumotion.eu

Proč vzniklo tohle fórum? Empty Proč vzniklo tohle fórum?

za Thu Aug 08, 2019 9:55 pm
Nechtělo se mi tohle psát, ale Bartzabel mě donutil, protože má svoje fórum rád fancy (tuším že Midnite se taky přidá) a idk wat, on je hlavní admin fóra, já si jedu svůj šit na stránkách. A všichni tu tak nějak pečeme společně a za sebe najednou, tak proč já ffs? Ale ok.

Tohle fórum vzniklo víceméně jako svobodná platforma pro lidi, co se zajímají o osobní rozvoj, pick up nebo jinačí související věci. Náš skromný ušmudlaný projekt slouží jako amatérská snaha (ale teda kde máme přístup k legit zdrojům, tak je najebeme) nám i těmto lidem ukázat směr, cestu, která nebude plná fakt na hovno vedlejších účinků (jako pick up).

Náš cíl není "naučit vás jak sbalit X holek" nebo "Stát se elitním kurevníkem," nejsme pick up komunita, i když tu o něm budeme taky psát. Hledáme nejhlubší podstatu problematiky a řešíme to od ní, vy si tu můžete vylívat srdíčka, brečet o pomoc nebo honit do křížku.

Anyway, to je pro nás spíš - jestli se nám z toho stane sekta, totalita nebo to začneme dělat pro fuel ega, tak nás klidně svrhněte. Ono se to pak stane stejně časem samo, takže chill.

Stay curious!
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru