Goto down
Midnite
Midnite
Moderátor
Poèet pøíspìvkù : 10

Životní cíle Empty Životní cíle

za Sat Aug 24, 2019 8:35 am
Představ si, že máš životní cestu. Co na ní je? Co vidíš? Co chceš, aby tam bylo a co nebylo? Kam míříte a když se zamyslíte nad tím vším, tak jaké máte vlastně životní cíle? Podělte se o svoje cíle a přání Surprised
Strange
Poèet pøíspìvkù : 2

Životní cíle Empty Re: Životní cíle

za Mon Aug 26, 2019 5:30 pm
Velmi zajimava otazka, mam problem na ni odpovedet uplne dokonale - neznate nejaky zpusob,co udelat(nebo jak knizku precist) proto abych nasel ty odpovedi ?
Cartman
Cartman

za Mon Aug 26, 2019 5:56 pm
Strange napsal:Velmi zajimava otazka, mam problem na ni odpovedet uplne dokonale - neznate nejaky zpusob,co udelat(nebo jak knizku precist)  proto abych nasel ty odpovedi ?

Odpověz si do detailů a tyhle 3 otázky:
1:what kind of man am I?
2:What kind of life i want to live?
3:Who would be a good companion for that life?

Tohle mi hodně pomohlo.
Neofaust
Neofaust
Admin
Poèet pøíspìvkù : 27
http://thetruthpill.forumotion.eu

Životní cíle Empty "Leave Yourself Alone"

za Mon Aug 26, 2019 6:39 pm
Strange napsal:Velmi zajimava otazka, mam problem na ni odpovedet uplne dokonale - neznate nejaky zpusob,co udelat(nebo jak knizku precist)  proto abych nasel ty odpovedi ?

Pokud je moje kalkulace správná, tak dát si od sebe pokoj je odpověď. Co to znamená?

To znamená mít hlavu, která sama sebe neotravuje vlastníma problémama (třeba pocit z nedostatku sexu, uznání, lásky, zmrdství..,) a ideálně nemít problémy venku, co by vám rušily váš vnitřní klid (škola, práce, smrt či nemoc blízkých).

Důležitý je dostat se do stavu osobní nirvány, kdy jste vevnitř i venku v pohodě. A pak v tomhle stavu jít někam, kde je to super ale kde nejsou rušivý stimuly (takže žádná hospoda, klub, bar, bordel...), třeba do přírody nebo do nějakých ruin, anything.

A pozorujte, kam vás hlava zavede, nesmíte se limitovat, přemýšlejte co se vám v ní honí, kam vás to táhne. Představujete si jak ničíte ruskou mafii, malujete druhou Monu Lisu, skládáte nějaký songy, budujete firmu co lidem staví sochy jich samotných v obýváku?

Pozorujte se, jak dlouho budete potřebovat, nehledejte hned (vůbec) nějakou "zábavu," jako třeba PC, seriály, cokoliv. Ne jako nikdy, ale v tuhletu periodu. Já to měl asi 6 měsíců chození se psem ven, kdy se mi všechno tak hezky podařilo že jsem měl od sebe kompletní klid a to jsem objevil svůj individuální imperativ, tedy osobní cestu.
Great X
Great X
Admin
Poèet pøíspìvkù : 19

za Tue Aug 27, 2019 5:28 pm
Cartman napsal:

Odpověz si do detailů a tyhle 3 otázky:
1:what kind of man am I?
2:What kind of life i want to live?
3:Who would be a good companion for that life?

Tohle mi hodně pomohlo.

Zajímavá úvaha. Není to spíš ale pokus o nalezení odpovědi na otázku, jakého partnera hledám? To v tom vidím víc, než snahu o nalezení životní cesty
Cartman
Cartman

za Tue Aug 27, 2019 6:15 pm
Ty otázky rozhodně pomůžou i v ohledu na partnera ale ty otázky se musí brát obecněji typu: jaké jsou mé morální hodnoty, jaké chci mít finance za rok, 5 let, 10let, s kým nechci trávit čas, jaký vztah chci mít se svými podřízenými, šéfy, podle čeho se lidé rozhodují jako skupina, co chci dělat ve svém volném čase, atd... Na tohle mám v pc sepsane odpovědi a ono je potom mnohem lehčí lidem demonstrovat kdo jsi, jaké máš hodnoty, cíle a víš za čím si jdeš, když si na tohle sepíšeš odpovědi tak budeš o sobě vědět víc než ví 99.9% lidi o sobě a tím pádem máš výhodu a je lehčí být sám sebou.
Neofaust
Neofaust
Admin

za Tue Sep 10, 2019 3:48 pm
Četl jste někdo co jsem tu psal? Vy se na to snažíte jít všichni z venku otázkama, jak si ale na ně máte odpovědět, když ty odpovědi vlastně neznáte?
Great X
Great X
Admin

za Tue Sep 10, 2019 5:55 pm
Neofaust napsal:jak si ale na ně máte odpovědět, když ty odpovědi vlastně neznáte?

Není tohle trochu protimluv?
Neofaust
Neofaust
Admin

za Tue Sep 10, 2019 8:33 pm
Great X napsal:
Neofaust napsal:jak si ale na ně máte odpovědět, když ty odpovědi vlastně neznáte?

Není tohle trochu protimluv?

Co tím myslíš?
Great X
Great X
Admin

za Wed Sep 11, 2019 9:30 am
Neofaust napsal:Co tím myslíš?

No přece každý, kdo hledá odpověď, ji nejdřív nezná. Proto ji hledá Wink
Neofaust
Neofaust
Admin

Životní cíle Empty Objection!

za Tue Nov 12, 2019 11:36 am
Great X: Je to tak, ale tady se ji člověk ptá někoho, kdo ji nezná a to je on sám. Musí na ni teprve první dojít, než si dokáže odpovědět.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: