Goto down
Neofaust
Neofaust
Admin
Poèet pøíspìvkù : 27
http://thetruthpill.forumotion.eu

"Key Realizations" Empty "Key Realizations"

za Tue Aug 27, 2019 4:25 pm
Tady si budu blít svoje klíčová zjištění, se kterými se probudím nebo na ně v horečnatých stavech pod opojením substancí všeho druhu dojdu v ty nejméně očekávané momenty.
Great X
Great X
Admin
Poèet pøíspìvkù : 19

"Key Realizations" Empty Re: "Key Realizations"

za Tue Aug 27, 2019 5:30 pm
Můžeš začít třeba svojí koncepcí bílé pilulky jako vztahu "otec - dcera" Wink
Barny
Barny
Poèet pøíspìvkù : 1

za Wed Aug 28, 2019 9:14 pm
Víceméně jen zkouším funkčnost fóra a smajlíky. afro  

Nééérendeer lol! , hlavně se těším na tvé výblitky, na cestě k nalezení té teorie, z nadhledu, aby vše do sebe zapadalo! Ať se daří Wink

P.S.: "kámo" Evil or Very Mad  si nedovolím Razz alien
Neofaust
Neofaust
Admin

"Key Realizations" Empty "Omnilanguage"

za Thu Aug 29, 2019 7:51 pm
Ok, nemusí se vám to zdát relevant, ale je to vlastně core principle toho, co děláme.

1) Jsme naučení uvažoat o věcech kolem nás tak, jak nám je nakonceptualizovalo okolí. Například když uvidíme skříň a vedle ní tabuli u oranžové zdi, rozdělujeme to rovnou tak, jak jsem to teď napsal.

2) Můžeme jít o krok "nahoru" a první uvažovat o tom, jak vůbec nakonceptualizovat to, co vidíme tak, aby to co nejlépe sloužilo účelu našeho sdělení, například předat myšlenku či vyvolat emoce.

3) Byl by třeba tzv. "omnijazyk" s flexibilním konceptem "metaslov" či "metapísmen" a "metagramatikou," pro jejichž tvorbu by však byly naprosto EXAKTNÍ pravidla.

4) Takhle by bylo možno vyjadřovat se s absolutní exaktností a nikdy neupadnout do pasti toho, jak jsme zvyklí o věcech uvažovat podle aktuální společenské konceptualizace.

5) Pro vývoj finálních postulátů pro bílou pilulku je nakonceptualizovat ideální vztah mezi partnery (s tím že pro začátek je omezíme na jednoho muže a ženu) tak, jak v něm můžou oba pouze získávat a nikdo tratit, případně držet balanc.

6) "Získávat" a "Tratit" bereme z absolutní perspektivy, kde přesně víme co to long-term pro oba znamená, ne co si oni aktuálně myslí že to pro ně znamená.
Neofaust
Neofaust
Admin

"Key Realizations" Empty "Fixed Attitude"

za Thu Aug 29, 2019 8:16 pm
Problém je hlavně to, že lidem jsou dávaný FIXNUTÝ POSTOJE, tzn. že třeba "drogy" jsou "špatné" a vedou automaticky k "sebedestrukci" stejně jako že "dívky" jsou "modly, kolem kterých centrovat život," což dál odvádí kluky od jejich životní cesty a vpostatě je to utvrzuje v jejich mom-son postoji k holkám.

A být zajatcem vlastních konceptů je hodně hardcore, vyžaduje to dobrou schopnost metamyšlení, aby člověk pochopil že jeho přístup, stejně jako jeho požadavky jsou vlastně "špravně" pokud bereme že existuje nějaké "absolutně dobře," což já beru jako termínovou množinu pro X stavů, ve kterých člověk naplňuje svůj chtěný potenciál.

Tak cokoliv se shoduje s plněním/přibložováním se k tomuto potenciálu je absolutně dobře, cokoliv jde mimo, není a časem to narazí.
Neofaust
Neofaust
Admin

"Key Realizations" Empty "Vomit Pile Number One"

za Mon Sep 09, 2019 9:31 pm
Okay bros, můj never resting brain blije sračku za sračkou (seriously, někdy je to otrava) a dost jich je docela valid. Otevírám teď starý dokumenty co jsem utvořil v rámci sebeléčby a zkopíruju sem docela hodně White Pill principů co jsem tam nablinkal, protože to teď zase řeším.

Informační kvadrant číslo jedna:

Zatímco Bluepills a Redpills brali holku jako maminku a vlastně vycházeli z nutnosti vlastních potřeb, já už ji beru jako dcerku a vycházím z jejích potřeb.

Tahle perspektiva je pro hodně borců téměř nepřijatelná, protože vyhledali různý komunity o balení právě z toho důvodu, že se jim nedařilo. Takže myšlenka, že oni by vyplňovaly "potřeby holky" je absolutně alien.

"Potřeby holky" neznamená kolem ní skákat nebo ji nuceně šukat co nejvíckrát to jde, to jsou představy Bluepillu a Redpillu, který samy vychází z nějaké formy neediness. "Její potřeby" znamená ta vnitřní podvědomá touha po nalezení otcovské figury.

I Redpill i Bluepill mají potřebu holky zkreslenou, stejně jako mají vlastní jednání zkreslené svojí nediness.

U Whitepillu už žádná nediness či jakákoliv jiná touha po externí validaci (tohle mimo holky zahrnje všechny formy toho "cítit se dobře, protože jsem získal tu a onu reakci od jiných lidí, která mi zpětně dodává pocit radosti sám se sebou.")

Co umožňuje tento switch? Nalezení sebe, srovnání si to v hlavě, hlavně ale nalezení nějaké životní dráhy, která vyplní to místo v nás, ze kterého bereme hlavní  životní štěstí (pravděpodobně tam může být víc věcí a někteří tam mají jak imperativ, tak holky, to protože je pořád berou jako matky). Dál taky pochopení, co holky chcou a potřebují, přehodnocení svojeho postoje k nim a nabrání zkušeností.

Plus fakt, že brát je jako maminky je fakt hodně otravný a bere mi to pak totálně energii a soustředění od mých věcí, podobně jako když je na vás matka nasraná a leží vám to pořád v hlavě. Nebo naopak máte hroznou radost jak jste ji "dostali." Obojí je hovno.

Informační kvadrant číslo dvě:

Anyway, jako holka potřebuje v chlapovi (stejně jako tátovi) v první řadě vidět osobnost, ke které může vzhlížet a kterou může respektovat.

Pak ji takovej chlap v životě musí navigovat stejně, jako otec dceru – učit ji slušnýmu chování, odměňovat ji za něj, kárat za špatný a občas ji trestat, ALE – vždycky to někde hluboko dělat pro její dobro (u některých může stačit princip). Note: Podívat se, jestli může existovat Whitepiller motivovanej čistě sadismem a hedonismem.

Musí cítit, že ho zajímá jako člověk, že jí rozumí (nebo se snaží, ale ne nešikovně jako Štěňata nebo sebestředně jako Playeři) a že ji někam vede.

A taky se s ním musí takhle cítit, jako „dcera s otcem,“ tatínkem, kterej jí občas chce udělat radost, občas se chce s ní někam podívat atd...

Informační kvadrant číslo tři:

V čem se rozdělují štěnata s hráčema a otcovské postavy je právě tohle předávání hodnot a primární vnímání ženských potřeb naprosto nezkresleně.

Někdo takovej je učí najít svoji životní cestu, učí je "správnýmu chování," efektivnímu přemýšlení, dobré komunikaci atd... Zjišťuje jak se mají, co dělají atd...

Proto apeluju pořád na vlastní rozvoj, White Pill nejde fejkovat předstíráním nebo nějakou vymletou automatizací, musí stát na pevných základech. A ty musí vycházet z vás, musíte mít jasno, být samy schopní komunikovat, efektivně přemýšlet, věřit vlastním hodnotám, abyste byli dobrým vzorem.

Pokud to všechno budete někde v hloubi duše dělat abyste "zbalili holky, začnete se tomu podvědomě podřizovat a tady vás musím varovat - jestli je "Red Pill" hraní s dynamitem, tohle je hraní si s atomovým arzenálem.

V momentě kdy by se vaše White Pill divadlo začalo hroutit, jdete nejspíš do sraček ještě víc než X chudáků ze ShitGame a jiných "Red Pill" komunit, mohlo by to končit i totálním upadnutím do deprese.

Proto na otázku "Jak bys reagoval když holka udělá XY" budu vždycky říkat: "První vyřeš, proč se na tu otázku vůbec musíš ptát." Tady zkratky prostě dlouhodobě nefungujou, všichni "Playeři" se časem zredukujou na totálně jednorozměrnou osobu, řešící jen nekonečno případů toho, jak na co u které holky reagovat a další hovna.

Informační kvadrant číslo čtyři:

Kdy dávám holku do role matky?

Když se na ni snažím dělat dojem (ať už z pozice bluepill či redpill) abych se pak cítil líp.
Když se cítím „v ohrožění“ či „vinen,“ jak se mnou přestane mluvit/naštve se.
Když se sevřeným žaludkem čekám, co mi napíše.
Když vyvolávám drama, aby za mnou zase došla. Jako rozmazlený dítě, co chce pozornost.
Když začnu šitstormit jako reakce na něco, co mě od ní „rozhodí.“ Tak, že mám pocit že dlouhodobej či krátkodobej bond je v nebezpečí.
Když s jí nechám totálně rozzuřit.
Když jsem v píči a obrátím se k ní jako ke zdroji bezpečí a stability.
Když beru sex jako jakoukoliv odměnu/validaci pro mě.
Když se během času s ní snažím sobě (a tedy i jí) dokázat, jak  jsem hrozně epic/poslušnej.
Když řeším každej detail toho, co udělá, co mi napíše atd...
Když žárlím - a beru tak svoje místo jako "ohrožený." Nedává to smysl, protože funguju jako soběstačná osoba a součástí dospělé vyrovnanosti je i dávání volnosti.

(Tenhle list není extensive)

Kdy je v roli dcery?

Když chci, aby mi ukázala jak šikovná je a UPŘÍMNĚ  mě to zajímá.
Když se nenechám rozhodit jejím nasráním a beru to jen jako fázi, případně chci omluvu pokud to udělá hodně neslušně/agresivně.
Když mám radost jak mi napíše, ale neskáče mi z toho žaludek. Pozornost se cení.
Když zabraňuju dramatu a udržuju komunikaci v rozumné rovině jako dospělá osoba.
Když mám pochopení pro to, že by se chtěla posunout dál/potřebovala víc volnosti.
Když zůstávám pořád v klidu a udržuju si nadhled.
Když jsem její zdroj stability a v případě „bytí v píči,“ se jí nestočím k nohám.
Když beru sex jako normální občasnou potřebu a případnou odměnu pro ni.
Když chci, aby si čas se mnou prostě užila – a vím že na to se nejde ani „poslušností“ ani „přehnanou epičností.“
Když pitomosti prostě odignorovávám, pokud nejsou of significance pro moje principy.

(Tenhle list taky není extensive)
Neofaust
Neofaust
Admin

"Key Realizations" Empty "Conceptualization"

za Tue Sep 10, 2019 1:16 am
Tak jsem se byl venku projít a můj debilní brain mě furt otravoval s tímhletím issue, ono totiž abysme věděli co všechno je třeba skillovat, musíme to nějak podchytit. Ono říct "pořiď si vyzrálý jádro" zní sice hezky, ale co to znamená, žejo? Na druhou stranu drillovat X detailních věcí jako "působit dominantně, správně se holky dotýkat, správně stát..." a další srance jsou jednak povrchní úprava něčeho, co je evidentně špatně uvnitř a taky je to moc sraní s kadžou separovanou věcí.

Takže co je třeba vyřešit? Je třeba podchytit nějaký základní vlastnosti ve vztahu holka-kluk, abysme viděli, kudma se vydat. Uviděl jsem to ve formě obrázku a zítra ho možná nakreslím a uploadnu.

Anyway, v první řadě musíte být stabilní osobnost (emocionálně nerozhoditelná - to neznamená být chladnokrevnej kretén, jen že když se něco posere, tak vám to nezabrání normálně fungovat), která má svoji životní cestu, ze které bere svoji náplň (nazývám to "individuální imperativ.") - tohle zajistí, že ji nebudete brát z ženských. Pamatujte, vy ženskou nevyplňujete prázdný místo v sobě, vy na sebe berete tu zodpovědnost, která přichází s tím, když ji do sebe necháte emocionálně investovat.

Dál, ona očekává určitej bond s váma, formu vřelosti (může to být různě intenzivní u různých holek), což znamená utvořit si k ní zdravej a zralej vztah - a tím pádem mít o ženských realistickou představu. Nestavět je ani do role princezny (syn-maminka) a ani v nich nevidět mindless emocionální zombie závislý na sexu (puberťák-matka). Abyste tohohle byli schopní, musíte se kompletně zbavit všech svých insekurit, misogynye, idealizace... Musíte fungovat jako kompletní osoba.

V přírodě byste na to asi došli tak, že byste na sobě prostě makali a s holkama se normálně potkávali, díky technologii máme možnost tento proces akcelerovat.

Btw. Co to znamená zdravej vztah? Znamená to zajímat se o ni jako o člověka, co dělá, co má ráda, jak se jí daří... Prostě o její dobro/život. To neznamená lézt jí do prdele jako štěňata a snažit se podle ní "předělat" a ani se ji snažit různě "shazovat" nějakýma polokomplimentama a dalšíma pickup nesmyslama. Jakákoliv potřeba využívat v interakci manipulační techniky (tzn. za primárním účelem vyvolat v ženské samoúčelně pocit viny či přitažlivost, cokoliv...) znamená, že vy samy o sobě k nim nemáte zdravej posotj.

To se může projevit jak u bluepill štěňat takovou tou přehnanou poslušností, krotkostí, zranitelností, tak u redpill pitbullů různým skrytým flexováním, samoúčelným dokazováním odvahy, hledáním "jak na tuhletu." Obojí znamená zakrývat svou pravou podstatu nějakou vrstvou sraček, co vám mají suplovat něco, co vy v sobě nemáte/myslíte si že to nemáte.

Honestly, divím se že si víc lidí neuleví že se můžou na "Gejm" vysrat, je to tolik práce a je z toho akorát disociativní porucha a PTSD plus těžce vydřenej sex vykoupenej spoustu psychické újmy na obou stranách. Nedokonalost tohohle nástroje je až do očí bijící.

Co teda máte dělat? Zbavovat se nutnosti externí validace, naučit se respektovat, hledat kde máte hranice slušnosti, přemýšlet, analyzovat, dávat si dohromady. Vlček vás neučil momentum protože jak začnete myslet, tak "prohrajete s holkama." Ne, jako každá sekta i on potřeboval mindless ovečky, tak co je nejlepší technika? Nechat lidi cítit se provinile když zapnou hlavu. Seriously, je až strašidelný že jsme si toho nevšimli dřív.

Musím vyřešit nad čím vším je potřeba popřemýšlet atd...

Anyway, další princip je to, že holku formujete k obrazu svému, zatímco ona vás nemůže nijak "rozjebat" turbulentníma a náhodnýma emocionálníma reakcema. Pamatujete na ty so-called "testy?" Tak když se zamyslíme trochu hlouběji, je to jen nedokonale podchycená holčičí vlastnost mít někdy prostě různý hormonální výkyvy, během kterých je vidět, jak moc stabilní chlapi jste. Přestaňte řešit "jak zareagoavat na test" a zjišťujte, jak se stát doopravdy stabilním - to vychází z vaší sebedůvěry a sebejistoty.

Ten topic "Testy" na ShitGame je až parodií na to, kam taková posedlost nevhodně nakonceptualizovanou kravinou může zajít. Co je stabilního na tom, se v tom takhle nimrat? Nic. Navíc, ty reakce co podává Redpill jsou prostě jen puberťácký odseky, když máte svoje stabilní principy, nebudete nikdy ani přemýšlet nad nějakým "testováním," prostě pojedete podle vnitřního nastavení.

Dál, abyste mohli holku udělat součástí svojeho života, musíte ho první žít pro ten život samotnej. Jakákoliv práce pro to abyste byli přitažlivější nebo jiný kraviny z vás bude cítit a pokud se zrovna parádně netrefíte, tak u vás žádná holka stejně dlouho nevydrží - pozná že nežijete svůj život pro sebe, ale že ho celej podřizujete nějaké svojí představe o tom, co holky přitahuje.

Not cool, vždyť už tohle přemýšlení celý je vlastně jedno obrovský stavění holek na pedestál, kerý je tbh až docela creepy.
Great X
Great X
Admin

za Tue Sep 10, 2019 10:02 am
Neofaust napsal:Pamatujete na ty so-called "testy?" Tak když se zamyslíme trochu hlouběji, je to jen nedokonale podchycená holčičí vlastnost mít někdy prostě různý hormonální výkyvy

Tady si nejsem jistý, jak přesně to myslíš. Bereš to tak, že existenci testů přímo zpochybňuješ? Nebo je jen degraduješ na projev "vzdorovité holčičky"? Pokud je to něco z toho, tak s tebou nesouhlasím. Podle mě mají testy reálný podklad.
Neofaust
Neofaust
Admin

"Key Realizations" Empty "Clarification"

za Tue Sep 10, 2019 10:37 am
Great X napsal:
Neofaust napsal:Pamatujete na ty so-called "testy?" Tak když se zamyslíme trochu hlouběji, je to jen nedokonale podchycená holčičí vlastnost mít někdy prostě různý hormonální výkyvy

Tady si nejsem jistý, jak přesně to myslíš. Bereš to tak, že existenci testů přímo zpochybňuješ? Nebo je jen degraduješ na projev "vzdorovité holčičky"? Pokud je to něco z toho, tak s tebou nesouhlasím. Podle mě mají testy reálný podklad.
'

Nn, jen jdu hlouběji, čeho jsou ty "testy" vlastně projev? Většina holek si neřekne "Teď ho testnu," tohle vychází z hormonů, emocí atd... Ty občas způsobí výkyvy nálad a to pak vede k těm reakcím vnímaným jako "testy." Takže když to vidíme takhle, jako projev občasnýho disbalancu, tak je na to nejlepší si prostě zachovat svoje stabilní principy, který vás podrží vždycky.

Plus, už to přemýšlení o tom jako o "testech" způsobuje že to chlap uloží v mozku do nějaké podobné škatulky a pak se tím fakt jak kokot snaží procházet, je to takový karikaturní chování, který je vlastně submisivní.

Já se jen vracím k principům - tyhle "výkyvy" možná mají od přírody odhalit, jak moc je chlap stabilní a jak vyzrále na ně reaguje. Jestli jako dolízající štěně (bluepill), rebelující puboš (redpill) nebo dospělej chlap (whitepill).

Termín "test" používat odmítám, už proto že když o tom budeš jako o tom že jseš testovanej uvažovat, tak přistupuješ na tu stupidní "gejm." White Pill už znamená ze "Hry" vyrůst a ani na ni nepřistoupit.
Great X
Great X
Admin

za Tue Sep 10, 2019 12:40 pm
Neofaust napsal:Většina holek si neřekne "Teď ho testnu," tohle vychází z hormonů, emocí atd...

No to si holka samozřejmě neřekne. Je ale otázka, jestli to vychází zrovna právě z hormonů nebo emocí. Podle mě je to spíš podvědomě osvojený vzorec chování daný evolucí. My chlapi máme v tomto směru taky řadu vzorců. Ovšem ovlivňují nás úplně jiné hormony. Proto bych řekl, že v tomto ohledu má tvá teorie slabinu.

Neofaust napsal:možná mají od přírody odhalit, jak moc je chlap stabilní a jak vyzrále na ně reaguje. Jestli jako dolízající štěně (bluepill), rebelující puboš (redpill) nebo dospělej chlap (whitepill).

Řekl bych, že tohle je spíš věc přístupu. Bluepill nic jako test nezná, a proto neprojde. Redpill ho zná. Přemýšlí o tom, jak projít. Pak podle svých dovedností buď projde, nebo ne. Whitepill buď testy zná, nebo nikoli (obvykle to závisí na tom, jestli prošel Redpill fází). V obou případech mu ale chování holky přijde jen jako ta "vzdorovitost malé holčičky".

Pokud jde o rozdíly red x white ve vztahu k holce, pak asi nemají valnější význam. Výsledek je totiž vždy prošel či neprošel. Jde-li ovšem o relaci k borcovi samotnému, tak Redpilla to přemýšlení může dojebat, zatímco Whitepill je v klidu.

Tak nějak zhruba jsi to myslel?

Pokud ano, pak si myslím, že to nezpochybňuje existenci ženských testů (což ale vlastně ani nejspíš nakonec rozporovat nechceš). Jen se vlastně zaobíráš jejich podstatou. Tak nějak?
Neofaust
Neofaust
Admin

"Key Realizations" Empty "Exactly"

za Tue Sep 10, 2019 2:26 pm
Great X napsal:
Neofaust napsal:Většina holek si neřekne "Teď ho testnu," tohle vychází z hormonů, emocí atd...

No to si holka samozřejmě neřekne. Je ale otázka, jestli to vychází zrovna právě z hormonů nebo emocí. Podle mě je to spíš podvědomě osvojený vzorec chování daný evolucí. My chlapi máme v tomto směru taky řadu vzorců. Ovšem ovlivňují nás úplně jiné hormony. Proto bych řekl, že v tomto ohledu má tvá teorie slabinu.

Neofaust napsal:možná mají od přírody odhalit, jak moc je chlap stabilní a jak vyzrále na ně reaguje. Jestli jako dolízající štěně (bluepill), rebelující puboš (redpill) nebo dospělej chlap (whitepill).

Řekl bych, že tohle je spíš věc přístupu. Bluepill nic jako test nezná, a proto neprojde. Redpill ho zná. Přemýšlí o tom, jak projít. Pak podle svých dovedností buď projde, nebo ne. Whitepill buď testy zná, nebo nikoli (obvykle to závisí na tom, jestli prošel Redpill fází). V obou případech mu ale chování holky přijde jen jako ta "vzdorovitost malé holčičky".

Pokud jde o rozdíly red x white ve vztahu k holce, pak asi nemají valnější význam. Výsledek je totiž vždy prošel či neprošel. Jde-li ovšem o relaci k borcovi samotnému, tak Redpilla to přemýšlení může dojebat, zatímco Whitepill je v klidu.

Tak nějak zhruba jsi to myslel?

Pokud ano, pak si myslím, že to nezpochybňuje existenci ženských testů (což ale vlastně ani nejspíš nakonec rozporovat nechceš). Jen se vlastně zaobíráš jejich podstatou. Tak nějak?

Chápeš to dobře bro, co se týče těch hormonů/emocí, tam do toho nevidím dostatečně abych dokázal říct chemickou příčinu jednání, tak jsem plácnul "hormony." Ale podstata zůstává stejná.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: